stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że odrzucany jest na bok na korzyść zagranicznych nowości. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów jest daleko za nimi, aczkolwiek gdyby przypatrzeć się temu z bliska polscy producenci są w stanie zaoferoać ludziom godne uwagi projekty!
Od modnych fasonów aż po wysokich lotów tkaniny. Gdzie pojawia się bariera klientów? Brak potrzebych umiejętności projektujących czy też szukający są zbyt wymagający w swojej selekcji?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na wyspecjalizowanie. Konsumenci widząc że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są popularniejsze zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej kurtki, czy innej odzieży klienci nie muszą szukać u naszych sąsiadów ale wystarczy zagłębić się w miejscowy asortyment.

Reasumując postarajmy się zaakceptować i polubić to co Polskie! Odsuńmy na bok plotki i dajmy szansę miejscowym projektantom i pozostałym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety