slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe pojęcia nakreślające stereotypową damę? My znamy: uczucie, rodzina i wyglad. Co kryje się pod podanymi pojeciami? Jakich rzeczy pragną kobiety? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym się borykają ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak postrzega samą siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się adorowane. Większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce ale znowu nie przyjmują zachowania w nieskończoność zaabsorbowanego mężczyzny. Jak bardzo często mówią z jednej strony pragną tkliwości, zaangażowania w uczuciu, jednakże w drugiej połowie skrycie pragną ażeby ich partner czasami stawiał opór, bywał nie do zdobycia. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom także kochają zdobywać, bo przecież kogo satysfakcjonuje w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a co dopiero więź czy atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom pięknych kobiet? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Dbaj o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj jej mniejsze lub większe potrzeby, żeby pamiętać jakie z nich bywają najistotniejsze i na nich skoncentruj się najmocniej, zwyczaj bywania niedostępnym wypracujesz rozmawiając z kobietą. Zapamiętaj, że to rozmowa jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź trzeba podtrzymywać najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześnie czy później zawsze wygasa. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna