bizuteria-2020.pl

Wyroby Złotnicze to pojęcie bardzo szerokie. Jak możemy je podzielić? Oczywiście biorąc pod uwagę metal szlachetny, z którego pozostają zrobione oraz które dodatki użyto. Teraz natomiast zrobimy klasyfikację pod kątem rodzaju biżuterii.
Łańcuszki na Szyję są kochane przez wieki, zarówno przez panie oraz panów. Subtelna przywieszka na łańcuszku zawsze umieszczona na szyi to sedno damskiego uroku.
Srebrne kolczyki to następny rodzaj nie tylko damskich wyrobów jubilerskich. Z reguły wytwarza się je ze białego złota. Odróżniamy kilka rodzajów spięć, miedzy innymi „Wkrętki”. Kolczyki pozostają najbardziej znane pod względem produkcji ze wszystkich rodzajów biżuterii.
Sygnety (pierścionki) od zawsze przystrajają nie tylko męską dłoń. Bywają te zwyczajne, ale również, wzory z diamentami. Nie zwykle często mają jakąś symbolikę.
Bransoletki to subtelne łańcuchy jakie dziewczyny często noszą na nadgarstek, jednak od pewnego czasu również na nogę, od niedawana pozostaje to niezwykle „fajne”
Beadsy – gatunek, który wszedł do naszego kraju z pięknych Włoch. Zawieszki wkładane są tutaj na mocno splecioną bransoletkę z zapięciem. Z powodu tego, że koraliki występują w nieliczonej kombinacji wzorów prawie wszelka kompozycja pozostaje oryginalna.
Na światowym rynku pojawia się także seria pochodząca w Ameryce. W której charms są podwieszane do bransolety przy użyciu malutkiego karabinka wspinaczkowego. Przyjęły one nazwę charms.
Obrączki ślubne – przynależą do działu sygnetów. Ostatnio drastycznie doznały sławy. Wszystkie pary pragną mieć wzory spersonalizowane i romantyczną sentencją.
Zegarki – tutaj prezentowana końcowa grupa z segmentu biżuterii. Nierzadko noszona także przez mężczyzn. Ważny pozostaje nie tylko materiał, ale także mechanizm.
Gatunków biżuterii pozostaje naprawdę sporo. W momencie kiedy dokonujemy wyboru często warto znaleźć niedużą firmę jubilerską. Produkty będą niebagatelnie lepszej jakości i także delikatnie w niższej cenie.

biżuteria 2020